Size bir telefon kadar yakınız
0216 481 0480
0555 992 9245

Yapay Çitler

Bahçe duvarları için en iyi çözümler arasında yer alan panel yapay çit duvarlar sayesinde, her açıdan istediğinizi elde edebiliyorsunuz. Ev, apartman, işletmeler ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere, her alanda kullanımı uygun olan yapay çitler sayesinde, bahçenizin dış alandan kopmasını sağlıyorsunuz.

PALİAHŞAP alanında uzman ekibi ve net çözümleri sayesinde, istediğiniz her türlü duvar üstüne yapay çit yapmaktadır. Böylelikle gerek temizlik açısından ve gerekse özel alana saygı anlamında istediğinizi elde edebiliyorsunuz.

Duvarlar üzerine özel profil paneller arasına yapılan yapay çit modelleri ile çok rahat bir şekilde dayanıklı bir duvara sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca yağmurda temizlenmesi oldukça kolay olduğu gibi, basit bir sulama ile birlikte, canlı görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Ucuz yapay çitler ile bunu elde ederek, güneş ışınlarına karşın da dayanıklı çitlere sahip olabileceksiniz. Enine ve boyuna istediğiniz ölçülerde, tüm duvar üstlerine bu panel çitleri uygulatabilirsiniz.