Size bir telefon kadar yakınız
0216 481 0480
0555 992 9245

Ahşap Salıncaklar

Evinizin bahçesinde veya verandasında kullanabileceğiniz uzun ömürlü ahşap salıncaklar, hem dinlenmeniz, hem hoş bir dekora sahip olmanız ve hemde çocuklarınızın eğlencesi için doğru bir seçim olacaktır. Bahar ve yaz aylarında, günün yorgunluğunu atarak, zaman geçirebileceğiniz özel mekanlarda kullanabileceğiniz ahşap bahçe salıncağı modelleri gerek uzun ömürlü olması ve gerekse de uygun fiyatları ile tercih sebebiniz olacaktır.

PALİAHŞAP olarak, genç ve dinamik mühendis kadromuz ile müşterilerimizin özel isteklerini, çözüme kavuşturuyor ve en iyisine sahip olmalarını sağlıyoruz.

  • Uzun ömürlü ve ısıl işlem ile birlikte, dayanıklığı arttırılmış metal profiller, dayanıklığı ile ön plana çıkmaktadır.
  • Ahşaplar özel olarak seçilerek, üzerinde her hangi deforme olmaksızın, vernikleme işlemi yapılmaktadır.
  • Su tutmayan özel yapısı ile üzerinde bulunan çığ yığınını bir bez ile anında kurutabilirsiniz.
  • Temizliği kolay olan ve ayrıca yıllık bakımları ile ömrünü arttırabileceğiniz ahşap salıncak, her zaman bahçelerinizde yerini alacaktır.

Firmamız belirli boyutların yanı sıra, ayrıca isteklerinize göre özel boyutlarda ucuz bahçe salıncağı üretimini de yapmaktadır. Firmamızdan istekleriniz doğrultusunda vereceğiniz siparişler ile renk, model, boyut seçimlerini yaparak, kendi bahçelerinize ve verandalarınıza uygun ürünleri tedarik edebilirsiniz.