Size bir telefon kadar yakınız
0216 481 0480
0555 992 9245

Ahşap Evler

Harika bir hayaliniz var ve artık hayalinizi gerçeğe dönüştürmenin vakti geldi mi ? Size özel olan ve orman içerisinde doğa ile iç içe olabileceğiniz ahşap ev sayesinde, her anlamda arzularınızı doyuma ulaştırmış olacaksınız.

Natürel ve otantik bir ortam olmasının yanı sıra, ahşap ev modelleri tam anlamı ile sizlere doğa içerisinde yaşayabileceğiniz harika ortamlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Büyüklükleri, oda sayısı, özel kullanım alanları, verandaları ile ahşap evler, tam olarak doğa içerisinde güzel bir eve sahip olmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca bungalov gibi daha ufak çözümlerde de PALİAHŞAP sizlerin istediği modeli sağlamaktadır. Tek katlı, 1,5 katlı, dubleks ahşap ev modelleri ile birlikte, tüm bunların uzun ömürlü olması, çok fazla bakıma ihtiyaç duymaması ve en önemlisi özel olarak projelendiriliyor olması, her mevsimde kullanmanıza imkan sunacaktır.

Üzerinde kar tutunmayan ve ahşap üzerine ayrıca ısıma için karbon da kullanabileceğinizden dolayı, yaz ya da kış fark etmeksizin, bu evlerin keyfini sürebilirsiniz. Ucuz ahşap ev ile kendinize doğa içerisinde harika bir ortam yaratabilirsiniz.